Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu korektu vietnes darbību un anonīmus statistikas datus, kas palīdzēs mums sniegt jums labāko pieredzi mūsu mājas lapā. Jūs varat uzzināt vairāk vai arī tos izslēgt, ja vēlaties. Tomēr, turpinot izmantot vietni, nemainot iestatījumus jūs piekrītat to izmantošanai.

Kāpēc maize!? Maize nav tikai maize kā ēdiens.

Šim vārdam ir liela un būtiska nozīme cilvēku dzīvē jau daudzus simtus gadu. Maize ir izauklēts un svēts vārds. Aiz vārda „maize” slēpjas gadsimtiem krātas zināšanas, smags darbs, domas, cerības, vērtības, kas mantotas un novērtētas no paaudzes uz paaudzi. 

Maizes tapšanā ir iesaistīti zemnieki, malēji, maiznieki. Cilvēki, kuri nodarbojas ar šīm lietām ir patiesi, sūra darba darītāji, kam nauda nav galvenā vērtība. Šo lietu darītāji redz vērtību citur, redz vērtību tajā, kas slēpjas aiz vārda „maize”.Dievs lēmis, ka gandrīz 20 gadus mana dzīve saistīta ar maizi, esmu pirmais maiznieks mūsu dzimtā, bet ceru, ka ne pēdējais. Ekonomiskās krīzes sākumposmā izveidoju citu uzņēmumu, kas veiksmīgi strādā arī šobrīd.

Tomēr, lai ar sirdi justu sava darba gandarījumu, nolēmu veidot savu maizes ceptuvi. Ir uzkrātas  zināšanas, lai varētu maizi cept no pilnīgi tīrām bioloģiskām izejvielām un tādā veidā, kā to darīja maiznieki pirms simtiem gadu - dabīgi raudzēt un malkas krāsnī cept. Kāpēc Svētē? Svētē dzīvo cilvēki, kuriem interesē patiesas vērtības un kuri vēlas darīt labu savā dzīvē. Tā arī tapa Svētes maizes ceptuve.

Mēs šo darbu darām galvenais tāpēc, lai Tu pievērstu maizei lielāku uzmanību! Paņem maizi rokās, pasmaržo, nogriez šķēli, pasmaržo vēlreiz, labs aromāts, siekalas mutē saskrien. Sajūti Savu maizi, domā par to, domā par to ko ēd!

Kārtīgs saimnieks vienmēr sagādās un sadalīs maizi sev un savai ģimenei – bērniem, sievai, vecākiem un vēl kādam. ās ir mūsu vērtības par ko mums jārūpējas – par ģimeni un maizi!